Відстежити посилку AliExpress (Аліекспрес)

Купуючи товари на популярному китайському маркетплейсі AliExpress, багато хто стикається з проблемою тривалої доставки. Адже час очікування посилки з Китаю може сягати 1-2 місяців. Саме тому дуже важливо вміти ефективно відслідковувати шлях свого замовлення. На цій сторінці ви зможете дізнатись як відслідкувати посилку з AliExpress та дізнатися докладну інформацію про доставку в Україну.

Отримання трек-номера

Кожна посилка з AliExpress має унікальний трек-номер, за яким можна стежити за її місцезнаходженням. Знайти його можна в розділі «My Orders» на сайті AliExpress або в мобільному додатку, у деталях замовлення.

Збережіть цей трек-номер, адже саме він потрібен для подальшого відстеження. Він має такий вигляд: LP001107172716111, SK382808934LV, AENM0016343507.

Відстеження посилки Аліекспрес

У розділі «My Orders» Аліекспрес відображає поточний статус вашого замовлення та на якому етапі доставки воно перебуває: очікування відправки, в дорозі, прибуття в країну, доставка в місто тощо.

Коли посилка прибуває в Україну, AliExpress передає її локальній службі доставки, і відстеження триває вже на їхньому сайті чи в додатку.

Відстеження AliExpress через служби доставки в Україні

В Україні посилки AliExpress зазвичай доставляють Нова Пошта або Укрпошта. Щоб відстежити посилку, знадобиться локальний трек-номер, який надає служба доставки.

Його можна знайти в SMS від Нової Пошти/Укрпошти або в листі AliExpress про передачу посилки. Вводьте цей номер на сайті відповідної служби доставки.

Скільки йде посилка з Аліекспрес

Зазвичай, при доставці з Китаю, орієнтуйтеся на 30 днів з моменту фактичного відправлення товару продавцем. Трапляються випадки, коли посилки приходять за кілька тижнів, особливо якщо це дорогі товари. Але не варто очікувати на доставку дешевих товарів за такий самий термін. Для недорогих товарів максимальний час доставки AliExpress - це 45 днів +/- 15 днів.

Як знайти невідстежувану посилку з Аліекспрес

За досвідом людей, знайти посилку без відстеження з AliExpress практично неможливо. Щоб надіслати запит на розшук посилки, вона має реєструватися та відстежуватися на всьому шляху, і запит може надіслати лише відправник.

Можна спробувати ходити на пошту і просити пошукати посилку по ПІБ одержувача безпосередньо у відділенні, якщо за термінами посилка вже мала прийти.

Якщо минуло 2 місяці, а посилка без відстеження так і не прийшла, відкривайте спір на AliExpress і повертайте кошти.

Скільки зберігається посилка з Аліекспрес на Пошті?

Терміни зберігання посилки з AliExpress залежать від транспортної або поштової компанії. Звичайний термін зберігання міжнародних поштових посилок - до 30 днів. Після цього посилки повертаються відправнику.

Сторонні сервіси відстеження Алі

Також відстежити посилку AliExpress допоможуть сторонні сервіси такі, як 17Track та Vidstezhyty. Вони часто надають додаткову інформацію про місцезнаходження посилки.

Отже, щоб ефективно відстежити посилку з Аліекспрес в Україну потрібно знати її трек-номер та користуватися сервісами відстеження AliExpress, служб доставки та сторонніх ресурсів.

Як дізнатися трек-номер відстеження посилки на AliExpress

Трек-номер відстеження посилки – це єдина та головна інформація, яка допомагає покупцям визначати поточне місцезнаходження їхніх поштових відправлень.

Щоб дізнатися трек-номер відстеження посилки на AliExpress, потрібно відвідати розділ "Мої замовлення" на сайті китайського торгового майданчика або в мобільному додатку. Для кожної покупки в інтерфейсі системи передбачена індивідуальна вкладка з даними про спосіб доставки, трек-номером та статусами відстеження, присвоєними замовленням під час доставки.

До того ж, у розділі "Мої замовлення" у кожного відправленого замовлення на сайті є кнопка "Перевірити відстеження". Якщо навести на неї курсор, то у спливаючому вікні буде відображено трек-номер посилки.

На жаль, багато покупців через незнання плутають номер замовлення з трек-номером відстеження. За номером замовлення неможливо отримати інформацію про переміщення поштового відправлення.

Як дізнатися трек-номер відстеження посилки в додатку АліЕкспрес

У мобільному додатку АліЕкспрес без переходу на вкладку "Відстеження" дізнатися трек-номер посилки неможливо. Щоб скопіювати номер відстеження, потрібно просто натиснути на нього і він автоматично скопіюється в буфер мобільного пристрою.

Якщо після того, як вдалося дізнатися трек-номер посилки на АліЕкспрес, але відстеження не дало жодних результатів або статус відправлення не змінювався тривалий час, тоді необхідно зв'язатися з продавцем або відкрити спір для повернення коштів за замовлення.

Нагадаємо, що існують два види трек-номерів - міжнародний та локальний. Перші можна відстежити за допомогою більшості трекінгових сервісів, а ось другі як правило відстежуються виключно на сайті компанії-перевізника.

Коментарі